| anonim_4396 a întrebat:

De ce trebuie neaparat sa imi adaug numarul de telefon la facebook? Daca nu am telefon? Nu mai pot intra pe cont? Cum sa fac? Nu vreau sa introduc numarul si nu imi da alta optiune... Funda

3 răspunsuri:
| AlyxandirClaw a răspuns:

Nu este obligatoriu sa adaugi numarul de telefon la Facebook... Mai uita-te putin straight face

| Valentina036 a răspuns (pentru AlyxandirClaw):

Ba da... dapa ce ai facut contul...iti cerere sa adaugi numarul sau sa te deconectezi.

| qpVVicky a răspuns:

Nu se întâmplă nimic dacă îți introduci numărul de telefon.
Cel mult vei primi un mesaj cu un cod pe care trebuie să-l introduci, dar stai liniștită, că nu trebuie să plătești nimic. E gratis.