| chiftelutacrocanta a întrebat:

De ce un tată e mereu atent la fiica lui cu cine umbla si nu prea ii convine sa isi vada fiica umbland cu baieti răi?

6 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Pentru ca își iubește mult fiica. Această arata ca e un tată bun, iubitor. Exista atât de mulți tați care nici nu se interesează de copii lor, aceia în nici un caz nu sunt iubitori. Merita apreciat și respectat un astfel de tata grijuliu.

| Florentina9210 a răspuns:

Orice parinte ii vrea binele copilului. Si daca nu e de acord cu cine iese, inseamna ca trebuie sa asculte de parinte, ca el stie mai bine.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Fiecare parinte vrea sa isi vada copii ca merg pe calea cea corecta si ca nu o sa ajunga pe cai gresite chiar daca e mai dur asa e dur dar in unele cazuri asta inseamna ca tine mult la copilul lui.
Parintii ne vor numai binele chiar daca mai exagereaza cateodata o fac pentru ca tin la noi si acele lucruri pe care le-au trait parintii nostri o sa le traim si noi probabil si o sa incepem incetul cu incetul sa ii intelegem.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Daca as fi si eu tata si as avea o fata nu as lasa-o sa umble cu toti cocalarii si cu hahalele din jur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca crede ca asa o protejeaza

Răspuns utilizator avertizat