| wonderwoman123 a întrebat:

De ce unele fetele sunt atat de proaste, dar se dau inteligente? Chiar azi stateam pe Instagram, eu urmarind pagini despre beauty si machiaj.(nu dau nume). M-am uitat la un tutorial de machiaj de seara super colorat (cu tus colorat, culori nebune etc) iar la comentarii vad tute care spun: "How do you want to wear this at the street?" (am transcris de acolo) sau "WTF. Lilac eyeliner? My boyfriend doesn't like this, do you want me to go without a car?" (inca odata, am transcris ce a spus tuta asta). Si mai urma vreo 10 randuri de plangeri. De ce? Oricum avea o engleza stalcita, parca avea 2 ani si invata sa vorbeasca, nu am inteles tot, iar eu stiind engleza.

8 răspunsuri:
| syd a răspuns:

"De ce unele fetele sunt atat de proaste?"
"Chiar azi stateam pe Instagram"
http://i0.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/005/498/1300044776986.jpg

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La unele fete gradul de inteligentã se Opreste mai repede, se comportã exact ca niste copii.

Si proxenetii spun ca majoritatea fetelor nu se mai maturizeazã dupa varsta de 13-17 ani, de fapt multe rãmân la fel ca niste copii 5-8 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru syd):

Https://postimg.org/image/8fo1ryvkb/

| RAY a răspuns:

In Romania a fi prost este o mandrie nationala

| Yasmin875 a răspuns:

Presupun că tipa aia care se întreba cum sa iasă machiată așa pe stradă avea impresia că acel machiaj nu poate fi purtat oricând, oriunde, acel machiaj e prea extravagant pentru ea sau poate avea concepții învechite, cine știe...A doua fata mi se pare o răsfățată care se plânge că nu o mai duce iubitul ei cu mașina ca nu-i place lui să se dea cu mov la ochi sau ceva de genu'...mă rog, nu cred că e așa o tragedie.laughing
Mie nu mi se par proaste.Fiecare om are pretențiile lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru syd):

Moaa