| Ava1231 a întrebat:

De ce uneori imi place de mine si ma vad foarte faina si uneori mi se pare ca is cea mai urata?

6 răspunsuri:
| oglindasultanului a răspuns:

Diferenta o face ceea ce porti.

| CIaudiu a răspuns:

Depince ce stare ai. Treaba asta tine de dispozitia psihica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pui prea mult preț pe aspectul fizic, e o gândire imatura asta. Concentrează-te pe viitor, faculta, un job, sa îți cauți un iubit, sa ai un prieten /amic bun, și alte alea, pui întrebări puerile având în vedere ca ești la faculta, ca ai luat bacul.

Eu te am văzut într-o poza și ești drăguță. La mansarda e problema nu fizicul. Toți ne confruntam cu probleme psihologice în ultima vreme, de când și-o făcut covid apariția, parca lumea a luat-o pe aratura, am văzut femei bătrâne care nu mai judecau, i se spunea de către angajate/casiere sa stea la rand si ele nu înțelegea, apoi altele care se baga aiurea în fata omului in loc sa stea la rand. Mai Dă-l în colo de fizic, sa vezi când o sa ai o boala grava cum e, atunci sa îți faci griji excesive nu acum când nu își are rostul.
Încearcă sa te maturizezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

­probabil ca purtai pantaloni atunci cand te vedeai urata

| Ava1231 explică (pentru anonim_4396):

Nu, purtam fusta cand ma vedeam urata
Sincer iti zic, chiar acum mi am amintit

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ava1231):

­atunci n-are cum sa fie adevarat
te asigur ca nu ai vazut bine cand te-ai vazut urata