| aaa10 a întrebat:

De ce unii bărbați se uita la femei dezbrăcate pe internet și e bine sa se uite? Voi ce părere aveti de cei care se uita la femei dezbracate?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asta inseamna ca ii atrag femeile. Daca nu se si mastur.beaza cand se uita, e ok.

| FreddieM a răspuns (pentru darrio2007):

Pai atunci de ce te mai uiti?laughing)

| darrio2007 a răspuns (pentru FreddieM):

Ca sa iti faci pofta de sex cu un partener. Daca nu ai cu cine, poti apela si la mana dreapta. Sau stanga, dupa caz. Dar, ca intotdeauna, ce este in exces, dauneaza.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Și eu mă uit. Ca să mă simt ca strămoșul Adam în rai.
Nu e nici bine nici rău, e relaxant.

| Celcestietot a răspuns:

Din punct de vedere Biblic nu este bine.

| Sofer a răspuns:

Eu nu ma uit la femei dezbracate, ma uit la femei goale happy si parere ca merge sa mai privesti.

| siriusblack98 a răspuns:

Unii*.Tu de ce spamezi comunitatea asta cu 10 milioane de conturi si numai intrebari de om bolnav frustrat sexual?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca exista Barbat matur sanatos fizic cu acces la net care sa nu se uite.

| TitoJacksana a răspuns:

E dovada ca nu e gay, ca îi plac femeile