| Golyat18 a întrebat:

De ce unii oaneni se distreaza foarte bine pe spinarea celor necajiti si lipsiti de putere?
De ce statul american permite vanzarea armelor, cand asta are doar urmari rele?

https://www.youtube.com/watch?v=_MFt08wEUOQ&feature=yout ube_gdata_player

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Din prostie si lacomie.

| Anapanda a răspuns:

Pai din ce stiu eu majoritatea americanilor care detin arme spun ca le au pentru propria protectie, insa majoritatea deceselor provocate de arme sunt atribuite auto-agresiunii. Sinuciderile provocate cu arme sunt de opt ori mai mari in SUA decat in oricare alta tara dezvoltata.