| Anonimm30 a întrebat:

De ce unii plang sau se sinucid din cauza ca au luat 4 sau 6 la examen/test?

9 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fiindcă acesta este un pretext de sinucidere printre 1000 altele posibile.

| Freya1 a răspuns:

Din cauza părinților sau pretențiilor prea mari a acestora.
Copii daca sunt încurajați să învețe și laudati cand o fac fără a se pune presiune pe ei nu întâmpină probleme de genul.Dar cei ce sunt forțați mereu, nu sunt apreciati pentru ce sunt si ce fac ajung depresivi.

| CostinAlamariu a răspuns:

Literalmente nimeni nu se sinucide pentru o nota

| Anonimm30 explică (pentru CostinAlamariu):

Dar am vazut mai demult la stiri, unu s-a sinucis pentru ca a esuat de 2 ori la examen de conducere...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cauza ca au parinti prea asprii care ii terorizeaza.

| Anonimm30 explică (pentru anonim_4396):

Da, gen daca ia 4, il/o bate pana lesina laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt instabili psihic

| UnDiavol a răspuns:

Ce laughing)) exista așa ceva sate sinucizi ca ai loat 4

| AndrElle a răspuns:

Pentru că îi cearta părinții.