| anonim_4396 a întrebat:

De ce user-i cu multe puncte ( adica cei din top ), pun atatea intrebari fara sens?
Adica intrebari de genul : care este culoarea voastra preferata.
Frate daca vrei sa faci scor si sa urci in top, raspunde la intrebari si pune altele care te ajuta cu ceva, nu doar care iti ofera un loc mai bun in clasament.
Nu vreau ca intrebarea mea sa aiba scopul acesta... doar ca vreau sa stiu daca vi se pare normal.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca vor sa primeasca raspunsuri. Bordo. Nu se primesc puncte pentru intrebarile postate. Cui naiba ii pasa de clasamentul ala, cine e in top e pentru ca da raspunsuri, fie ele si conversationale. Mi se pare normal.

4 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

NU intrebarile iti aduc puncte in top, ci raspunsurile/ ordinea acestora, fundele, evaluarile...
Daca intrebarile nu incalca regulamentul, e ok

| Clorox a răspuns:

Nu sunt chiar de top... Dar totusi, nu cred ca postez genul ala de intrebari! Unde ai vazut tu asta? Eu nu am vazut pe nimeni care-i sub 300 sa posteze genul ala de intrebari!
Excludem utilizatorul chiftelutacrocanta, intrebarile lui sunt ciudate dar nu fara sens!

| 393Dan a răspuns:

Mi-e totuna cine e in top, eu as vrea mai multe intrebari de-astea daca cinstit. Macar in "conversatii", pentru ca vrei sa te relaxezi cateodata raspunzand la cateva intrebari simple, scurte si interesante, ca-s o sumedenie de intrebari serioase pe la alte categorii.
Plus din cate stiu eu, cand pui intrebari oricum nu-ti ofera puncte.