| MelyAcadea a întrebat:

De ce va plac fluturii? Ati vizitat vreodata o expozitie de fluturi? Cum vi s-a parut? Imi povestiti va rog? Vreau si eu sa merg, dar nu stiu daca este o ideee buna!

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Colectionam tot felul de fluturi cand eram mai mica...nu am vizitat inca o expozitie dar as vrea

| MelyAcadea explică (pentru mona):

Si cu ce ma ajuta pe mine asta?!

| biosh97 a răspuns:

Este superb happy
Merita mai ales daca este expozitie de fluturi VII. Varietatea culorilor si modelelor este uimitoare. Eu personal nu am vazut fluturii vii, erau la muzeu si pusi sub sticla pe placi de lemn sau polistiren. Dar am ramas uimita. Una din partile mele preferate ale muzeului de stiinte naturale. Eu iti recomand sa mergi big grin

| MelyAcadea explică:

?