| Pichakchiu a întrebat:

De ce voi băieții daca va respinge o fata, reacționati urat? Am primit mesaje de la un tip 22 ani, eu 15, am conversat până când nu i-am mai raspuns. Si mi-a zis după prin mesaje ca,, Chiar esti de incredere" ms ca mi-ai raspuns! Si eu de fapt nu i-am raspuns... acum nu imi mai da mesaj dar e activ, cred ca vorbeste cu altele

10 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

S-a suparat un baiat de 22 de ani pe tine (despre care ai toate intrebarile tale pe TPU de altfel) si acum gata... de ce "noi baietii" ne suparam in aceasta situatie.
Ce legatura are cu restul baietilor?
Daca tu ai dat de o astfel de persoana... imi aduc aminte ca ti-am spus ca nu este ok.

Pentru a incheia acest subiect, nu mai intreba despre el, a fost doar un moment, a trecut, lasa-l in pace sa vorbeasca cu cine o vrea. Nu ar trebui sa iti mai pese de el.

Numai bine! ^_^

| Pichakchiu explică (pentru DoarBogdan):

Am multe întrebări și nu are cine să îmi raspundalaughing cred ca pot sa pun cate întrebări vreau eu chiar dacă au legătură si poate ca sunt mai multi băieți de 22 de ani! Mersi oricum pentru raspunhappy

| Pichakchiu explică (pentru DoarBogdan):

Nu chiar toți sunt la fel, recunosc, m-am exprimat gresit. Dar la faza cu supăratul, de s ar supără pe mine?

| DoarBogdan a răspuns (pentru Pichakchiu):

Pai mai conteaza de ce s-a suparat pe tine? E clar ca nu este de tine, de ce tot cercetezi acest lucru.

Este un om, liber sa faca si sa gandeasca cum vrea. Iar aceasta modalitate in care s-a suparat... sunt atatea cauze, pe care doar el le stie.

Dar uite, iti dau o varianta: credea ca ar putea sa vorbeasca cu tine despre diverse lucruri si ca ii raspunzi mereu. Acum a zis asta sa te faca pe tine sa te simti vinovata, nu ca s-a si suparat, ca daca s-ar supara... ar fi absurd si prostesc, inca un motiv pentru care nu ar trebui sa stai cu el. Asa ca probabil asteapta ca tu sa ii raspunsi, si sa "iti ceri scuze" din punctul lui de vedere.

Dar tu nu ai de ce sa faci asta big grin Ai 15 ani, tine minte... poti face tot ce vrei tu in viata si in continuare si sa intalnesti pe oricine. Chiar si acea persoana, pentru care nu o sa pui 100 de intrebari despre el pe TPU, ci o sa stii ca el este persoana potrivita. Iar acel moment o sa vina big grin
Numai bine!

| Pichakchiu explică (pentru DoarBogdan):

Te deranjez că pun întrebări? Mereu o să pun.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Pichakchiu):

Mda... din tot ce am zis eu acolo doar asta ai inteles tu :/ Pai atunci nu ma mai mira nimic.

Nu are relevanta si nu, normal ca nu ma deranjeaza, nu am nicio treaba... din cate se vede raspund oricarei persoane pe care pot sa o ajut. Nu am zis sa nu mai pui intrebari, ci sa nu ma vorbesti despre el, ca nu te ajuta cu nimic, pentru tine... nu pentru noi de aici.

Oricum, succes in continuare!winking

| Pichakchiu explică (pentru DoarBogdan):

Mersi mersi, mersi si pentru sfatttturi

| OldSoul a răspuns:

Ce nu inteleg eu laughing
De ce te "macina" ideea ca el vorbeste cu altele acum?
Adic serios, daca nu te intereseaza de el ca un posibil partener, de ce te afecteaza ideea ca el vorbeste cu altele?
De asemenea nu respingerea e problema, ci modul in care o faceti, de multe ori o faceti asa... evaziv. Fiti si voi, clare, prompte din prima, nu dupa 3 luni de taclale, si poate o sa inteleaga mai bine cum sta situatia.

| Invictusman a răspuns:

Pe mine nu ma respinge nimeni, sunt irezistibil happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din postarile anterioare constat ca " nu l-ai vazut niciodata fata in fata " O relatie Virtuala este Aiurea doar fantezie. Nu poti spune ca ai "stat cu el". Trebuie sa il cunosti prima data fizic sa iti fac o parere- daca iti place sau nu Sa iesiti la un suc ca 2 prieteni normali nu ca amanti sau altceva, Dar si el daca doreste imediat o relatie desi nu te-a vazut fizic inseamna ca e praf cu fantezii in cap.
Nu vreau sa par batran, dar asta e problema cu tineretul de azi nu mai distingeti Virtualul de Real.