| Anonimm30 a întrebat:

De ce vreau iubita, simt ca asta e scopul meu in viata, ce se intampla cu mine?

13 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Nimic laughing.

| Mosotti a răspuns:

Ai o obsesie! Asta se intampla.
E normal sa ai o iubita dar nu asta sa fie scopul in viata, sunt multe altele de facut in viata, in mod normal scopul in viata ar trebui sa fie sa te bucuri de fiecare zi la maxim de ce poti face si ce ai, si cam atat.
Sa inveti, sa ai o cariera ca sa ai o munca buna sa-ti permita sa traiesti bine, si paralel si iubita si ce vrei tu.

| Anonimm30 explică (pentru Mosotti):

Eu sunt mai mult genul care nu prea ii pasa de bani, vreau ceva mai frumos, stii ce zic

| Mosotti a răspuns (pentru Anonimm30):

Tu vrei sa fi iubit, dorit, placut, simpatizat, asa-i? Sa ai pe una care te iubeste si te place sincer.

| Anonimm30 explică (pentru Mosotti):

Da, cred ca asa sunt toti anxiosii...

| NotNamed a răspuns:

Esti afemeiat

| Mosotti a răspuns (pentru Anonimm30):

Pai nu trebuie sa fi anxios ca sa vrei sa fi iubit, asta vrea orice om normal.

| Mosotti a răspuns (pentru NotNamed):

Asta nu e rau, insa nu e bine sa fie doar asta scopul, sa fie printre altele.

| liliana77any a răspuns:

Suferi de singuratate.

| Blackbarry a răspuns:

Câti ani ai? :*

| Anonimm30 explică (pentru Blackbarry):

19 ani

| Mosotti a răspuns (pentru Anonimm30):

Multi inainte, ai timp de iubite ca n-ai 85 ani, stai linistit, insa pana apare de la sine adica fara sa cauti in mod expre, fa alte chestii, bucura-te de altele.
Ca daca vei fi in colective, automat se va intampla daca arati bine la figura adica atractiv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor ce cringe