| anonim_4396 a întrebat:

De ceva timp am o stare de nervozitate continua si nu reusesc sa ma calmez, am incercat dar deloc ce sfaturi aveti?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lasa cafeaua si mergi la gym

| Celcestietot a răspuns:

Baga o activitate distractiva happy.

| SilentRain a răspuns:

Cunosc sentimentul
Cand am nervi prefer să mă retrag undeva si sa ma calmez, fug in parc si ascult muzica

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Aleargă.

| Anonima163333 a răspuns:

Numără pana la 10 când te enervezi

| Crescent a răspuns:

Daca te certi cu cineva, incearca sa inchizi pentru cateva secunde ochii si sa numeri pana la 10.

| iwefgOficiall a răspuns:

Magneziu te relaxeaza un pic!

| Justme79 a răspuns:

Factorii pot fi mulți în ceea ce privește nervozitatea ta... poate ești nemulțumit de ceva un anume, gen job sau școala trebuie să te gândești de unde anume a plecat și cum a început și ce anume îți dă aceste stări... îți pot recomanda să ieși să te plimbi să asculți puțină muzică poate te va ajuta sa te relaxezi puțin sau poți încerca să iei niște suplimente alimentare Magne B6 sau Maxi-mag sunt foarte bune pentru orice happy