| Ciprian a întrebat:

De ceva timp nu-mi mai apar emoticoanele la messenger. Ce pot face? Am reinstalat si messengerul dar degeaba, tot nu apar.

Răspuns Câştigător
| ZeePinkStar a răspuns:

Buna happy ai verificat in Messenger-messages-enable emoticons daca ti`e bifat?happydaca da, inseamna ca este una din multele erori de la messenger, scoate`ti messenger 11 beta si o sa functioneze mai bine happy succes! happy

3 răspunsuri:
| Ciprian explică:

Salut. Am verificat si este bifat. Eu nu inteleg de ce atatea erori?

| ZeePinkStar a răspuns:

Erorile sunt de la ei, pentru a indemna userii sa scoata versiunile noi happy

| Honey_8888 a răspuns:

Şi eu am exact aceeaşi problemăcryingDoar că mie îmi mai apar doar emoticoanele astea: happy sad