| raMLesS a întrebat:

De ceva timp studiez creierul uman, iar pe langa acest subiect sunt interesat si de domeniul psihologiei, de modul in care gandim si luam decizii, si de cum o boala sau niste probleme neurologice ne pot afecta viata si comportamentul.
Intrebarea mea este, de ce boala sufera acest user? laughing

https://imgur.com/a/rBIJDny

Vad ca fiecare raspuns pe care-l da este in mare parte spam, texte lungi, proaste, si pe langa subiect, plus ca are si un stil aparte de a scrie.

Ca rezumat daca nu aveti chef sa ii cititi raspunsurile, un user a intrebat de exemplu ce tip de lipici sa foloseasca deoarece i s-a dezlipit adidasul, iar el in loc sa ii dea un raspuns de 2-3 randuri cu "Picatura" sau "Tac-Pac", s-a apucat si a scris dita mai povestea, cum ca are la vulcanizare nu stiu ce lipici pe care daca il atinge in 24 de ore moare, si ca vulcanizarea aia e pe basarabiei, ba pe vatra luminoasa, ba pe muncii, ba pe basarabiei laughing) apoi a ajuns sa vorbeasca despre nu stiu ce lipici de termopane, ca cei care lipesc termopanele o fac fara sa le mai incalzeasca laughing, ca au un lipici pe baza de cianura cu care lipesc tocurile termpoanelor... si tot felul de aberatii care nu au legatura cu intrebarea laughing

Prima oara am zis ca troleaza, ca e recent aparut pe site ca activitate(sau poate nu l-am vazut eu), dar de fapt are contul din 2011, insa si raspunsurile de atunci sunt la fel de retardate laughing

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Salată de cuvinte, simptom de schizofrenie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca este userul zilog sau cum avea nicku.