| anonim_4396 a întrebat:

De ceva vreme am observat ca nu mi se încarcă bine pagina de TPU adică, dacă vrea sa intri pe site, intru umblu un pic și după îmi apare o pagina în care zice ceva de genu ca conexiunea a fost întreruptă și sa încerc din nou. Chestia asta doar pe TPU mi se întâmpla. Eu folosesc Mozilla Firefox am încercat sa intru cu Explorer și la fel îmi face.Plsss dacă știe cineva sa îmi răspundă și mie pentru ca e destul de enervant

4 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Si eu patesc la fel! De multe ori nu pot intra pe site nici cu Mozilla nici cu Opera. Uneori imi apare ca nu poate localiza serverul sau nu imi apare raspunsul pe care l-am trimis spre publicare!

| Ana a răspuns:

Si mie mi se intample f des, nu stiu d la ce poate fi angry

| florinel_8849 a răspuns:

Se intimpla de vreo luna si la mine cred ca este de la servarul lor

| BlackPixel a răspuns:

Salut!
Asta se intampla cand conexiunea la server nu are loc corect.
Mai scurt, ca sa nu intru amanunte, procesul HTTPS (cel care transfera datele de la server, la intefata browser-ului) nu functioneaza.
Browserele noi, cum ar fi Google Chrome nu prea mai au astfel de erori.
Se intampla de obicei din vina browserului.