| beyonddarkness a întrebat:

De curand o buna prietena de-a mea a cunsocut pe un site matrimonial un tip care este foto-model, tipa este confuza nu stie ce sa faca insa il place enorm pe tip doar ca el este foarte ocupat (cel putin asta sustine), eu una sunt cam sceptica in privinta unei relatii cu o persoana "mondena". Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| 16.laura.16 a răspuns:

De acord cu tine. In lumea virtuala multi se dau ceea ce nu sunt! Argumenteaza-ti punctul de vedere in fata prietenei tale: ai dreptate sa fii sceptica!
,, Desprinde-o,, de el.

3 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Da de unde stii ca e mondena? A aparut la tv? Una e sa prezinti pentru o colectie, si una e sa apari la tv.Si poate acel baiat de pe site a scris la panarama ca e fotomodellaughing

| beyonddarkness explică:

Faza este ca tipul chiar este foto-model a lucrat pentru cateva case de moda celebre, evident nu este roman, insa ma tem sa nu sufere prietena mea sad cum am spus eu tot sceptica sunt in privinta relatiei lor, oricum va multumesc pentru raspunsuri happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Off! Spune-i sa lase relatiile in fata unui calculator, nu asa se manifesta dragosteawinking.