| RAY a întrebat:

De curiozitate, stiti vreun site sigur 100% in a face banii online?

7 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

E prostesc ca, la varsta ta, sa crezi in astfel de lucruri. Dar nu te supara pe mine. Nu-ti da nimeni bani ca existi. Banii vin in urma unei munci. Adica, poti face bani online, dar trebuie sa creezi ceva, pe YouTube de exempu. Sau sa-ti vinzi fotografiile, design-urile, muzica, dar nu faci bani din nimic. Cu siguranta, pentru a castiga ceva, trebuie sa stii sa faci ceva sau sa fii calificat in ceva. Nu va plati nimeni un copil de 13 ani sa faca ceva ce poate face oricine, sa apese doua butoane sau mai stiu eu ce.
Astea sunt aberatii, ca si ad-urile cu "Mareste-ti penisul cu 20cm peste noapte", sunt pentru o clasa sociala ceva mai imatura decat cea din care cred eu ca faci parte.

| RAY explică (pentru Plato):

Man nu e prostesc din moment ce si eu am facut banii in trecut pe net plus ca cunosc persoane care fac

| Dismally a răspuns:

Da, pe freelancer spre exemplu sau alte site-uri de genul acesta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unele siteuri sunt prea frumoase sa fie adevarate.
Poti face bani pe net, calumea zic, daca Vinzi tu ceva de pe propriu site, din jocuri, din platforme in care ai urmaritori si platesc pentru serviciile care le dispui.

| Iote a răspuns (pentru anonim_4396):

Din jocuri? Pe bune?

| Teo29 a răspuns:

Fiverr, de obicei site-urile freelance dar trebuie sa oferi un serviciu de calitate in schimbul banilor

| CosminAka123 a răspuns:

Https://chatlive.ro/? gclid=Cj0KCQiAj4biBRC-ARIsAA4WaFjnQ42DClAQ-iMz8sCpoYLaa06j7WKfTA2_Ewb18--Kb6TrPuHs5UYaAjU4EALw_wcB