| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

De exemplu: vreau sa cumpar ceva in rate si ii dau buletinul (nu vreau sa cumpar nimic), ce poate afla despre mine? Poate sa afle trecutul meu?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu se uita nimeni pe retele sociale, banca se uita la trecutul tau financiar, banca va cere informati de la finante si alte banci despre tine simplu

ce salar ai? de cat timp lucrezi?

| SilentRain a răspuns:

Doar il povestești tu
Poate sa afle dacă mai ai rate, sau daca esti rau platnic

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Iti vede cazierul si atat nu vad o problema in a face cumparaturi.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Dacă ai cont pe rețelele sociale iar trecutul tău poate fi văzut de „public", da.

Răspuns utilizator avertizat
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Atunci e bine așa!hee hee

| RAY a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Fi fara griji nu te cauta nimeni pe nici o retea de socializare