| drakudark a întrebat:

De la 18 ani mă pot muta in București din Arad? Vreau sa stau acolo și dacă știți cum e viața in București.

3 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Mai bine nu te avanta tu asa departe la o varsta asa mica.Strangeti niste bani daca tot vrei asta munceste si cautati acolo aproape ceva si dupa ce vei vedea cum te descurci si daca nu este nevoie sa te intorci inapoi la a tai poate poate merita sa mergi si mai departe

| drakudark explică (pentru Freya1):

Ai mei mă susțin și au spus cât timp fac facultatea mă întrețin ei și pana o sa mă pun pe picioarele mele. Vreau București pentru ca după părerea mea am mai multe oportunități și e un oraș frumos.

| liliana77any a răspuns:

Este ok, trebuie sa fii o persoana intepata si sigura pe tine daca vrei sa iti faci ceva prieteni.