| cristycostea a întrebat:

De la cati ani fumati si cum a fost prima data?

2 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Tutun de la 5 ani, marijuana de la 6. Acum o ard pe pătrunjel. A fost mişto.

| SorinTudor a răspuns:

Ehee imi aduc aminte ca si cum ar fi ieri desi aveam 14 ani cand am incercat prima data si pe la 15 m-am apucat serios de fumat (Acum am 21 de ani) si a fost o senzatie super ciudata pentru ca inainte sa trag din tigara mi s-a zis "Vezi dupa ce tragi fumu tragi si aer in piept" si asa am facut si am avut cateva secunde de am crezut ca lesin. Ma dureau plamanii