| Meme10Meme a întrebat:

De la ce vine AUR? De la Alianta pentru Unirea cu Rusia?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alianta unirii rommilor. -> Multi au crezut asta

5 răspunsuri:
| oglindasultanului a răspuns:

Ai numai rusi in cap

| KsfNksf a răspuns:

Cică "Alianța pentru Unirea României", dar și ce zici tu e o variantă. rolling on the floor

| Meme10Meme explică (pentru KsfNksf):

Nu prea vrea sa uneasca nimic. Daca eram in locul lor nu faceam proteste si eram mai diplomat. Eu as fi militat pentru recuperarea intregilor teritorii cre se cuvin Romaniei, nu doar pentru Basarabia. Daca vrei, iti zic care sunt acele teritorii.

| KsfNksf a răspuns (pentru Meme10Meme):

Știu și eu: Basarabia și Cadrilaterul. Deși eu tot ce fac e de fațadă, nici nu vor recuperarea teritoriilor pierdute și nici nu au vreo treabă cu Biserica Ortodoxă, spun asta pentru că astea sunt subiectele cu priză la public.

| Meme10Meme explică (pentru KsfNksf):

Exact! Vor sa aiba electorat. Dar primesc ajutor de la Putin. As mai vrea Maramuresul de Nord si Pocutia + Banatul de Vest si Timocul. Si Crisana de Vest de la unguri. Asta ar fi Romania Mare in viziuneamea, aia zic nu mai Basarabia. Altceva nu stiu.