| Arii2 a întrebat:

De la o scarița 1/10 cat de bine va simtiți in pielea voastră?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Inainte 3, acum 8-9.

7 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

| Justme1997 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

10.

| Thyself a răspuns:

| 10Anonim01 a răspuns:

Cu ceva timp in urma nici nu puteam sa raspund la o asemenea intrebare, dar am realizat un lucru destul de simplu. Dar vorba aia, mai usor de spus decat de aplicat.
Noi suntem imperfecti prin definiție. De ce ai vrea sa alegi sa iti petreci timpul gândindu-te la toate imperfecțiunile tale, când ai putea pur si simplu sa începi să le accepți, sa le iubești si daca se poate, de ce nu, sa le corectezi.