| ZeulMuschilor a întrebat:

De luni de zile fac dus cu apa rece, ma intreb daca as umple acum cada cu apa fierbinte si m-as baga in apa, ce s-ar intampla?

4 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Nimic,asta dacă nu e foarte fierbinte sa te oparesti.

Nu e rău să faci baie cu apa calaie, dar totuși, apa rece folosita frecvent te poate îmbolnăvi și nici nu prea te spala cum trebuie din câte știu.

| LoveSleep a răspuns:

Te-ai sparge, ai curge in canalizare si te-ar manca aurolacii.

| Jus7t a răspuns:

Atunci cand faci dus/baie cu apa rece e indicat sa nu te bagi in apa asa, din prima, ca poti sa...mori. Iar ca sa se intample asta nu trebuie sa ai probleme de sanatate.
Deci treptat, e mai sigur.

| ionur a răspuns:

Pai îți dai seamăn ca te faci supă de perișoare laughing)))