| AvalohAlyn a întrebat:

De mic am avut experiente cu doctori,spitale,medicamente, cabinete, tratamente (din pacate) si am inceput sa am o mica pasiune sau placere pentru subiectul sanatate.Pentru inceput mi-am luat cateva carti de sanatate,medicina,terapii alternative,autovindecare, tot ce tine de sanatate, corpul uman scrise de medici si terapeuti. Vreau sa le citesc pe toate.As vrea sa imi dezvolt pasiunea asta adica sa imi fac un blog si sa postez informatii din acele carti precum si altele din domeniul sanatate.Intrebarea mea este cum pot avea succes cu blogul macar 10% si cum pot face blogul mai cunoscut,adica sa intre macar cativa oameni pe el?
Si cum sa imi dezvolt aceasta mica "pasiune"?
Exista cursuri in acest sens? Nu vreau sa fac facultatea de medicina, am auzit ca exista si cursuri pentru medicina alternativa, complementara.
Imi puteti spune mai multe? Sau macar spuneti-mi cum cresc blogul dupa ce il fac.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Poti sa ajungi ambulantier paramedic, studii putin mai usoare dar te trimite unde au nevoie si tot e ceva decat nimic