| Tibyarad a întrebat:

De mult tot sunt sunat de catre numarul 08011114444 si cand suna apare numarul, raspund si nu se aude nimic, am sunat la rds si nu stie ce numar poate fi, m-am uitat in istoric si mi s-a sters numarul.Nu am in istoric numarul.am cautat pe internet si era un site in engleza in care se plangea cineva ca patea la fel.Primea apel si aparea numarul in timp ce suna dar dupa se stergea din istoricul telefonului. E foarte enervant numarul pentru ca suna si la 11 noaptea. Ce ma sfatuiti sa fac? O sa merg si la cei de la romtelecom sa vad ca pare nr de romtelecom, poate fi si numar de pe internet; poate am fost sunat de pe internet.Sau poate am virus in telefon si suna singur.Nu prea cred. Dau funda pentru orice informatie relevanta. STIMA

3 răspunsuri:
| underground05 a răspuns:

Prietenului meu i s-a intamplat sa ii sune telefonul cu nr privat si nu vorbea, mentionez ca acel tel era doar pentru a asculta muzica nu avea cartela in el(explica.mi asta) poate e bantuit telefonul rolling on the floor

| Marian_Maryan_1985 a răspuns (pentru underground05):

Este din setariile telefonului acel numar. 08011114444, intrii la apeluri, setari apel fals si iti apare acel numar. e ca si cum l-ai programat sa te sune singur. intrii in setari--->>> apel --->> apel fals --->>> nume sau numar --->>stergi numarul de acolo si salvezi

| bogdyXZL a răspuns:

080, NU cunosc nici un nr care incepe asa, poate fi vreun spirit daca crezi in asa ceva, care sun adevarat, sau cineva isi bate joc de tine care are cunostie superioare. Spor