| 00raluka00 a întrebat:

De o saptamana facebookul nu imi merge. adica cand intru apare decat o pagina alba?
oare dc
funda

Răspuns Câştigător
| PornoxxlSelect a răspuns:

SCAPA DE APLICATIA ENERVANTA CARE POSTEAZA IN LOCUL TAU
A ajuns lumea in ziua de azi pe facebook, sa nu mai aiba curajul, sa dea klik pe vreun videoclip de frica virusilor.Hai sa vedem ce putem face in privinta asta.Mai ales ca si acum umbla un virus foarte puternic.Care o data ce ati dat klik pe el, are puterea sa posteze pe pereti prietenilor vostri diferite mesaje (porno, injurii si alte aplicatii) In felul acesta reuseste sa se multiplice infectind milioane de pagini facebook.Nu este facut sa infecteze calculatorul, este facut sa infecteze linkul utilizatorului de facebook.

Deci ce avem de facut sa scapam de el?

MODIFICARI CARE TREBUIE FACUTE IN FACEBOOK:
1)In partea dreapta a pagini facebook, avem o sagetica klik pe ea.
2)Alegeti Setari de confidentialitate.
3)Alegeti Aplicaţii şi pagini web. Schimbati setarile.
4)Alegeti Aplicatii pe care le folosesti alege sterge aplicatiile nedorite.
Stergeti toate aplicatiile care nu le folositi.
IN SPECIAL "You Tube Premium"

MODIFICARI CARE TREBUIE FACUTE IN Google Chrome:
Intra la Tools > Extensions si acolo ai sa gasesti un buton remove in dreptul "You Tube Premium"

MODIFICARI CARE TREBUIE FACUTE IN MOZILLA FIREFOX
Intra la Tools(Unelte) > Addons(Suplimente) > Extensions(Extensii) si dai remove(Elimina) la addonul "youtube premium"

Da un restart la browser si intra pe Facebook. Succes!

Daca considerati ca v-am fost de un real ajutor, dati un like acestui articol.

Super magie cu un hamburgher.Maninca un hamburgher adevarat dintr-un afis
http://banc-bula.blogspot.com/2012/02/magie-super-magie-cu-hamburgher.html

4 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

S-ar putea sa ai o eroare din mozila, sau IE, mai bine unistaleazal, dai restart. si intaleaza-o napoi, sigur va merge, dar mai bine goleste-ti cookiurile.History-ul click pe bara de sus, history, clear all recent history, si serge totul inclusiv facebookul. asta iti va rezolva problema

| 00raluka00 explică (pentru NatureSelf):

Pai nu pot sa apas pe nimic

| NatureSelf a răspuns (pentru 00raluka00):

Ei nu, de la remove din my computere, remove programs, o uninstalezi si-ti bagi alt navigator.,

| Anghel_Petrescu_Vasile_1993 a răspuns:

De ce imi apare pagina alba la facebook si nu imi de voie sa apas pe nimic?