| sabin89 a întrebat:

De partea cui vă simţiţi în disputa de aici?

https://www.youtube.com/watch?v=iGo8k-qVbJI

7 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Mamaaaa da' am ajuns sa povestim întâmplări din secolul trecut despre unii care nu mai sunt... ce face carantina din om laughing

| sabin89 explică (pentru Catrice):

Nu contează vechimea. E instructiv oricând să asişti la o dispută între un bădăran şi o mahalagioaică laughing

| Catrice a răspuns (pentru sabin89):

Auzi la el, instructiv... pai de 30 ani în coace numa scandaluri vezi la tv ca am ani de când nici nu mai uit din cauza ca X a făcut nu știu ce și apare o emisiune noua unde il invita vreo 50 ediții, ba Y a devenit peste noapte vedeta ca a făcut nu știu ce și apare la știri pe toate posturile vreo 5 zile...
Asta la ce te instruiesc? La cum sa ignori subspeciile și să-ți ții eroii în frâu poate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tamara pitei

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

O gasesti boschetarind prin sectoru 5

| sabin89 explică (pentru anonim_4396):

Apropo, ce s-a mai întâmplat în continuare? Ştii ceva detalii? S-a ajuns la proces? Ce a dispus judecătorul? Jurnalul ăla era fals?

| anonim_4396 a răspuns (pentru sabin89):

Da, jurnalu era scris de tanti pe care am mentionat-o mai sus, care in prezent are ceva probleme psihice foarte evidente si cred ca doarme pe strazi, sau, in orice caz, arata ca un om al strazii

n-a fost niciun proces