| Kataa a întrebat:

De Paste vreau sa plec cu familia la bulgari, in Sf. Konstantin si Elena.Plecam la hotelul Grand Hotel Varna*****(nu ma laud ca merg la hotel de 5* dar nasa-meu a gasit o oferta prin niste relatii acolo) si vreau sa stiu daca ati mai fost acolo sau daca ati auzit ceva despre acest hotel.Are 5* sau e numai asa sa se afle in drum.Trebuie sa mentionez ca e oferta All Inclusive. dar nu asta era nelamurirea mea. Taica-meu nu este inca decis.Sa mergem pe la Constanta-Mangalia-vama Veche-Granita-Varna sau pe tra seul Giurgiu-Ruse-Shumen-Varna(pe traseul cu constanta sunt 392 Km dar faci mai mult in romania... iar cel de la Giurgiu este cu 120 Km mai scurt dar merki prin romania doar 60 Km[daca o iau p acest traseu mergem 78 km p autostrada lor, dar lumea spune ca au drumuri proaste si ca au reguli stricte])Este adevarat?

1 răspuns:
| xuanbou a răspuns:

Iti zic eu ca bulgarii is cu mult peste romani. is ok unii, dar ai grija!