| Lumy a întrebat:

De unde as putea citi si eu revista Bravo, Bravo Girl, Popcorn sau Cool Girl pe net? ca ma bate mama la cap sa nu mai dau atatia bani pe ele

Răspuns Câştigător
| mikutza01 a răspuns:

Poti sa cumperi revistele pe ascunsa fara a sti mama ta dar mai este o solutie poti sa citesti revistele dupa net

9 răspunsuri:
| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Sau sa t duci in mall sa le citestibig grin

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

A...nu stiamlaughing

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Pe site-urile persoanle ale revistelor poti sa le citesti si chiar sa faci si testele din ele!

| Lumy explică:

Am cautat pe net si n-am gasit

| Lumy explică:

Am cautat pe net si n-am gasit

| Lumy explică:

In Mall nu pot citi pentru ca revistele sunt acum invelite in folie transparenta de plastic iar daca le rup am incurcat-o laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Boh.nah ce as putea zice si eu daca fetele de mai jos spun ca le poti citi de pe net, atunci ia in seama optiunea lor, asta daca ai net acasa! macar net daca iti baga mami tau si pe asta sa te lase sa dai baniihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am pierdut revista din 8 august si regret ca no mai pot cumpara acum ca nu mai este nici una ...am auzit ca a fost super interesanta. cred ca o so cer de la o prietena... fa si tu asta daca ai prietene bune