| Alex9999999999999999999 a întrebat:

De unde as putea lua si eu powerpoint free? Am windows 7 si nu am 64 am 32 stiti voi la ce ma referhee hee.

1 răspuns:
| DaniTIRB a răspuns:

Sa obtii powerpoint gratis e ILEGAL (se numeste piratat, evident). E greu sa gasesti powerpoint gratis care sa mearga pe 32 biti. Suntem 2023, recomand sa faci un upgrade la un procesor 64 bit. Pana cand faci acel "upgrade", recomand sa lucrezi in Google Slide (online) si dupa aceea sa exportezi in format.ppt/. pptx