| anonim_4396 a întrebat:

De unde îmi pot cumpăra cercel dinacela potcoava pentru septum? Și ca să ma ajute mai mult puteți sa îmi spuneți niște locații din Constanța dacă știți.

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu ai putea si de pe internet? Ca nu vine asa greu:
https://www.emag.ro/......D1902YMBM/

| CristianaCrss a răspuns (pentru DoarBogdan):

Nu tipul asta de potcoava, ci una simpla fără nici un model, am văzut pe eMAG dar e produs indisponibil și costa destul de mult plus transport îmi pot cumpăra 2 diferite de banii aia adică mna...

| Wr3nch a răspuns:

Pai la ce salon vrei sa il faci lol. Ar trebui sa vanda ei si cercel.

| CristianaCrss a răspuns (pentru Wr3nch):

În afara de salon? Deja mi-am făcut gaura pentru smiley piercing singura și acum am un cercel pentru ureche lol laughing când am luat decizia asta nu aveam cum sa fac rost de cercel asa repede și nici macra nu știu de unde, la bijuterii au? (orice bijuterie)

| Wr3nch a răspuns (pentru CristianaCrss):

Mai degraba e net ai sanse.

| CristianaCrss a răspuns (pentru Wr3nch):

Dar e mai rapid dacă m-aș duce sa îmi cumpăr...

| Wr3nch a răspuns (pentru CristianaCrss):

Dar e un produs asa de nisa ca slaba sanse sa gasesti. Nu se vand in bijuterii pentru ca se foloseste otel chirurgical, nu argint. Poate cel mult asta daca accepta sa mergi dupa el.

https://www.olx.ro/......dTKGO.html