| Anonim_9586 a întrebat:

De unde pot descarca obiecte, coafuri si haine pentru. sims 3?

19 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Http://www.thesimsresource.com/ :)

| sims3titi a răspuns (pentru kratos):

Da-l dracu' de sims resource.Iti cere sa te loghezi mereu, chiar si cand vrei sa cauti ceva!

| Haydee a răspuns:

E posibil ca unii sa nu stie cum se downloadeaza haine, frizuri, obiecte si asa mai departe, asa ca o sa va spun aici:
Pentru haine, de obicei iti trebuie niste chestii numite meshuri. ...nu stau sa explic ce`s alea, important e ca trebuie sa le downloadati. In 99. 9% din cauzuri langa download apare daca ii trebuie sa nu mesh si de unde sa-l luati. Meshurile se instaleaza in C, My Documents, EA Games, The Sims 2, Downloads.
Pentru obiecte, pe langa meshuri, mai trebuie un program numit CEP (Color Enable Patchpack) care`l puteti lua de aici: http://modthesims2. c om/download.php?t=92 541 dar trebuie sa va inregistrati. Urmati instructiunile de acolo iar daca aveti intrebari puteti sa intrebati aici. ^^\'
Pentru coafuri, e la fel ca si la haine. Trebuie sa downloadati si meshurile.

Niste siteuri de pe care downloadez eu si sunt printre preferatele mele...

http://mo dthesims2.com/ - Trebuie sa va faceti cont
http://www.all -about-style.com/
h ttp://thesimsresourc e.com/ - Trebuie sa va faceti cont
http://www.clu bcrimsyn.com/ - (Si pentru curiozitatea voastra, nu, nu`s Emo sau alte aberatii d`astea, dar pentru unii oameni - adica Movie makeri si story telleri - poate fi folositor...)
http: //artemistha.moonfru it.com/ - Trebuie sa va inregistrati (La fel ca mai sus, poate fi folositor pentru movies, screens si stories)
http://aro undthesims2.com/

Uita-te si pe forum:
http://forum.softpedia.com/lofiversion/index.php/t233840-25.html

Daca tot ai sims 3, nu poti sa mi-l trimiti si mie?:D

| Aliiiiiiii a răspuns:

Sunt multe...The Sims Resource, liana sims 3, lorandia sims 3, rose sims 3, peggy zone, my sims 3 blog, sims3updates.net,mod the sims, paysitesmustbedestroyed etc...

| M_5636 a răspuns:

Am si eu o intrebare. exista vreun program de crat haine pentru sims 3? roll_doll@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrii pe internet haine, frizuri si ce mai vrei sa downaldezi si scrii pentru sims 3 sau pentru sims 2 depinde ce sims ai daca nu iti merge anuntama prin adresa de mess mely_mary_05@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din gunoi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haine poti sescarca dupa google scriind lorandia sims 3 sau liana sims 3 ambele sunt extraordinare:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am bagat acele meshe dar nu stiu unde trebuie bagate celelalte fisiere sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe sims 3 link-ul lor da trebuie sa ai sims 3 original ca daca nu nu iti accepta codul de descarcare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte simplu trebuie sa scrii pe google bya_secrete sims 3 si iti da un rahat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde pot descarca sims 2 sau 3?>:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Id meu este laur.bossul@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am idee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://sims3bebela.blogspot.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa lorandia sims 3 sau dupa liana sims 3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parsimonious

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://luxuryhousesims3.blogspot.com case sims 3 si sim

| pinkish a răspuns:

Http://sims3bebela.blogspot.com case moderne si le poti descarca de pe blog.