| chitaraclasica a întrebat:

De unde pot downloada photoshop? fara vrusi dar sa fie incercat pls sa nu am surprize ca nu mere. ma multumesc si cu varianta free trial cat o tine ea. pls. un link ceva... dau funda pentru primul care mere. multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Alex0194 a răspuns:

Uite aici photoshop portabil cs4 http://www.megaupload.com/? d=9WO7H71G

Eu pe asta l-am mai folosit si merge bine. L-am urcat special pentru tine, sper sa te ajute. Doar dezarhiveaza arhiva si deschide. exe si o sa-ti porneasca.