| frum a întrebat:

De unde pot sa aleg rasunsul castigator la intrebarile mele/sa dau funda? Nu gasesc nicaieri.

Răspuns Câştigător
| Yuoia a răspuns:

Nu conteaza rank-ul pentru funda. O pot da si juniorii. Pentru evaluari trebuie sa fii senior.
Apropo, ti-ai confirmat email-ul? Poate asta este daca tot nu ai funda. Nu stapanesc metodele TPU.

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Trebuie să dai click pe răspunsul care îl consideri câștigător.

| Yuoia a răspuns:

In dreapta raspunsurilor primite, ai desenata o funda mare. Dai clic pe funda din dreptul raspunsului care te multumeste.

| frum explică (pentru Yuoia):

Nu am. Trebuie sa treaca un timp de la publicarea intrebarii sau sa ai un anumit rank incat sa pot sa dai funda?

| Yuoia a răspuns (pentru frum):

Nu conteaza rank-ul pentru funda. O pot da si juniorii. Pentru evaluari trebuie sa fii senior.
Apropo, ti-ai confirmat email-ul? Poate asta este daca tot nu ai funda. Nu stapanesc metodele TPU.