| anonim_4396 a întrebat:

De unde selectez sa nu mai primesc pe email notificari de pe acest site?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra aici http://www.TPU.ro/notificari/ si bifeaza->>> Nu doresc sa primesc notificari de la prieteni atunci cand adauga o intrebare ->>> Click pe MODIFICA!

| Cancerigen a răspuns:

Notificari > Debifezi "Doresc sa primesc notificari cand mi se comenteaza la un raspuns." happy si bifezi "Nu doresc sa primesc notificari de la prieteni atunci cand adauga o intrebare." presupun.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In stinga ecranului, la notificari, dai clic apoi debifezi rubrica respectiva si nu vei mai primi.Numai bine.