| 1Mihai1 a întrebat:

De unde si cum instalez bluetooth pe laptop? (asus a52f ).

1 răspuns:
| hj121 a răspuns:

Aloha. Incearca sa folosesti DriverMagician. Iti va gasi driverele neinstalate. Sper sa iti fie de folos.

Vad ca pe pagina lor poti sa download-ezi http://support.dell.com/support/down...&catid=&impid=

Cand te intreba de download nu mai dai VIA Dell manager ci prin internet explorer.
Dar daca nu ai Bluetooth, ul in sine doar daca iti pui program nu poti sa, l foloseti. Un bluetooth extern costa incepand de la 40de ron.