| Pichakchiu a întrebat:

De unde stiu ca el vrea să fie cu adevărat cu mine și nu doar pentru că sunt virgina? Am 15 ani, el 22, zice ca nu o sa se lase niciodată din a ma cicali. Ce să cred, oameni buni? El a mai avut relatii multe

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sau poate este nebun, avand in vedere ca a zis aia cu cicalitul.

Dar... tu stii, ce simti? big grin

Daca te intrebi asta, inseamna ca nu este de tine.

Dar nu zice nimeni ca nu trebuie sa vorbesti cu el. Daca vrei, ii spui ca nu esti pregatita de o relatie, si puteti sa vorbiti ca prietenii numai, fara alte abureli si lucruri disperate si cicalitoare din partea lui. Iar cand timpul va trece... si va fi tot acolo, cine stie... Dar inca o data, asigura-te ca nu este disperat.

| Pichakchiu explică (pentru DoarBogdan):

CUM ma asigur ca nu e disperat? Disperat in ce sens?

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Obsedat straight face Fugi de el, spune-le părinților de existența lui pentru că ăla NU e un om sănătos psihic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La cei 22 de ani ai lui e ultimul ratat dacă umblă după o copilă de 15. Şi evident că vrea să-ţi pocnească cireşica, doar nu crezi că ar sta cu tine doar ca să vă plimbaţi de mânuţă prin parc.
Dă-i jet că-i defect.