| OannaPaullaa a întrebat:

De Vineri am contul de facebook blocat...nu ma lasa sa intru pe el, cand dau pe conecteaza-te imi apare "Cont dezactivat
Your account has been disabled. If you have any questions or concerns, you can visit our FAQ page aici."Ma puteti ajuta sa il deblochez? !

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai postat ceva care a incalcat regulamentul Fb.Si ti l-au blocat.Nu il poti debloca.Doar cei de la Fb.o pot face.

| Alex_4373 a răspuns:

Probabil este blocat pentru o saptamana sau 24h pentru ca cineva a incercat sa intre pe el si a gresit parola de prea multe ori sau ai facut un comm aiurea si tot asa, esti blocat... mai e si posibilitatea sa fi fost inactiv...

| cdu92 a răspuns:

Din pacate nu il mai poti debloca.Va trebui sa reunti la el si sa iti creezi altul.Fii mai atent pe viitor!