| Florentina_Mariana_1996 a întrebat:

Dece pentru bărbați numai noi femeile greșim și ei niciodată nu? chiar daca greșesc tot pe noi da vina oare de ce?

17 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu cred că i-ai încercat pe toți ca să ai dreptul la vorba asta. Cel mai probabil te învârți prin cercurile nepotrivite pentru că nici tu nu ai evoluat suficient încât să fii o femeie în adevăratul sens al cuvântului, fără drame inutile. Când încetezi să te victimizezi și o să întrebi pe internet uite ce dobitocii fac, cum să nu le mai fac, atunci o să apară și bărbații mai faini.

| RAY a răspuns:

Toata lumea greseste, eu nu consider asta, nu generaliza, nu toti credem asta

| Drimmero a răspuns:

Care barbat zice asta?

| T0T a răspuns:

Eu credeam că e pe dos.

| LoveSleep a răspuns:

Pai noi greșim după ce ne enervați voi. Deci e tot vina voastră. Logic.

| WaterDrop a răspuns:

Cine spune asta? Ai citit asta ca fiind un adevar valabil pe undeva? Sunt doar simple aberatii.

Un barbat adevarat, isi va recunoaste mereu greseala, isi va cere scuze pentru ea si nu va incerca sa o paseze altcuiva.Asta este doar o trasatura de caracter nu o regula.Cine spune asta ori nu gandeste ori se afla printre barbatii fara caracter.

| PersonajFictiv a răspuns:

Ai gresit ca ai generalizat.
F*cking woman.

| Darkmagic a răspuns:

Ai pus o "intrebare" cu piciorul stang, si nu te-au slavit? sad
O sa-mi pun deasupra patului axioma: "Barbatii e prosti si da vina numai pe noi! Iohoho!"

| ShaOfHatred a răspuns:

Feminism confirmedwinking

| syd a răspuns:

Femeile sunt rasa inferioara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce unii oameni generalizeaza? straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De proasta ce esti.

| SSS a răspuns:

Hai nu ma innebuni, in secolul nostru voi faceti asta si nu va asumati niciodata greseala pentru ca aveti prosti care leviteaza-n juru` vostru si-ar fi dispusi s-o faca in locul vostru.

| Crazyboy96 a răspuns:

Pai cum sa nu greseasca barbatii când sunt inconjurati de o groaza de kurve...Este o vorba: Pana ce cateaua nu ridica coada, cainele nu trece la ea.

| Florentina_Mariana_1996 explică (pentru Crazyboy96):

Și acest răspuns cui i se adresează adică crezi că femeile sunt panarame sau de ce ai dat acest răspuns

| Crazyboy96 a răspuns (pentru Florentina_Mariana_1996):

Prin acest raspuns am vrut sa scot in evidenta faptul ca barbatii nu au nicio vina daca gresesc, pentru ca asta le este instinctul si nu-l pot controla, dar o femeie ar putea daca ar vrea...Este o vorba: *Pana ce cateaua nu ridica coada, cainele nu trece la ea*. Sper ca m-am facut inteles happy