| glasx a întrebat:

Dece romani mai mereu cand vor sa caute un videoclip care sa-i ajute cauta doar in romana si da ca nu gasesc reunta si nu incearca si in alte limbi exceptand engleza gen spaniola, portugheza, franceza?

2 răspunsuri:
| Yee a răspuns:

Yee!
Pentru ca e mult mai usor sa intelegi cand videoclipul este in romana, chiar daca stii perfect engleza. Eu unul stiu ca ma simt mai bine cand imi explica cineva pe limba mea.

| glasx explică (pentru Yee):

Ok si la capitolul crack laughing?
poti traduce ve zice cu un transaltor audio da ca vrei sa incelegi ceva din ce zice