| DianaIsHere123 a întrebat:

Deci. Am cont pe site-ul Wattpad, si mi-am postat o poveste, numai ca nu reusesc sa adaug fotografii. Pur si simplu copiez link-ul si nu ma lasa. sad Imi puteti explica cum se pune poza, videoclip, etc.? Si cat mai multe chestii pe care le pot face unei povesti pe Wattpad. Multumesc anticipat happy

4 răspunsuri:
| NesquikDuoSpecial a răspuns:

Nici eu nu stiu, asta tot încerc si imi face la fel sad apropo, Dyddy, imi dai si mie linkul de la poveste? puppy dog eyes

| DianaIsHere123 explică (pentru NesquikDuoSpecial):

Am sters-o laughing) A-nceput scoala, si nu prea mai aveam timp sa postez.

| NesquikDuoSpecial a răspuns (pentru DianaIsHere123):

sad okay..si eu am cont. Poster noaptea rolling on the floor serios straight face

| DeeaDiduu a răspuns:

Pe bune ca si eu am aceeasi problema dar cu videoclipurile. La inceput imi mergea dar acum imi zice "Videoclipul de pe YouTube nu este valabil". La poze poate ai gresit tu ceva. Eu dau click dreapta pe o poza si dau "Copiati adresa URL a imaginii". Incearca si daca nu iti merge atunci nu stiu.
Sper ca te-am ajutat.