| Dainel a întrebat:

Deci...am luat un ursulet de plus plentu o prietena de la scoala dar nu stiu cum sa-l impachetez...cred ca ar arata mai bine impachetat.cine stie cum il rog sa ma ajute funda (ursuletul are 20 cm)

Răspuns Câştigător
| camy417 a răspuns:

Prima varianta ar fi sa il pui intr-o cutie si sa impachetezi cutie in hartie de cadou. apoi poti face asta http://ilovehandmade.ro/......sele-tale/ intr-o varianta mai mare. sau la mijlocul hartiei de cadou lipesti o bucata de carton in forma de patrat, tai hartia astfel incat sa ai o stea cu 4 colturi si in centru sa die patratul. asezi ursuletul pe patrat si unesti cele 4 triunchiuri si le legi la varf astfel in cat sa iti iasa o piramida.

2 răspunsuri:
| Dainel explică (pentru camy417):

Multumesc mult de tot

| camy417 a răspuns (pentru Dainel):

Cresti mare happy.