| anonim_4396 a întrebat:

Deci am o problema. Azi dimineata pe la 7 m-am trezit cu o durere cumplita de ureche inauntru si in afara si se simtea si cand inghiteam.in 30 minute mi-a trecut si am adormin, acum (pe la 11 asa ) cand m-am trezit ma mai doare un pic si zici ca am un dop acolo care doare si am bagat un betisor si mi s-a parut ca am ceva pe peretele urechi! Mentionez ca sunt racit de 3 zile si ca am fost la inot ieri.

1 răspuns:
| clauss a răspuns:

Nui de speriat, dar ar fi bine sa te interesezi la farmacie si sa ti dea ceva