| Anonigga a întrebat:

Deci am un Samsung galaxy s2 si de la o vreme cand pun castile sa ascult muzica din castile Samsung originale se aude pe negativ doar muzica fara versuri, si cand ascult cu casti universale nu se aude deloc l.am luat la garantie la Vodafone si nu mi.au făcut nimic ----ajutor

2 răspunsuri:
| CiocolataCalda a răspuns:

Heii. Am avut aceeasi problema, doar ca la mp4. Se auzea doar melodia, si ea foarte incet, iar versurile deloc. Intr-un timp am schimbat castile, dar dupa, problema a revenit... Probabil l-ai scapat sau lovit de ceva si s-a defectat ceva inauntrul lui. Mai incearca la cei de la 'service-ul' de la Vodafone.

| Anonigga explică (pentru CiocolataCalda):

Frate. Sunt niste hoti astia de la Vodafone l.am luat si mi.au spus ca l.au reparat si n.au facut nimic acum eu sunt prost ca am pierdut garantia