| frumusik4 a întrebat:

Deci, as dori va rog frumos o parere. In seara de revelion am fost impreuna cu familia mea si niste vecini, cunostinte. Iar acei vecini au un baiat care are 16 ani.Eu am aproape 15, inca nu i-am implinit si ma cunosc cu acel baiat de mai mult timp dar asa ce am vorbit, a fost asa de cateva ori foarte rar, dar noi ne intelegem bine, ca prieteni, in special de ex parintii lui cu ai mei se inteleg foarte bine. Iar de revelion :X de ex am ascultat muzica am dansat eu una bausem putin ametisem putin, dar putin de tot, bause si el putin, dar nu se imbatase si nici nu prea parea ca e ametit sau chestii din astea. Iar la acele cunostiinta unde am fost de revelion era si o camera in camera in care cine vroia se ducea acolo la televizor, separat iar la un moment dat dupa ce am mancat cu totii el s-a dus in acea camera si m-am dus si eu dar mai mult ca sa stau langa el :X si el statea in pat si cand am intrat in camera m-am asezat si eu in pat, ne uitam la televizor. El de ex ma intrebase cu vreo 3 ore inainte daca am prieten.Si i-am spus ca nu, si parca nu mai tin minte exact din cauza ca bausem putin acolo.cred, dar mai mult ca sigur ma intrebase si nu ai de gand sa-ti faci? In fine, si apoi ma tinea asa in brate si ma intrebase el ceva si apoi s-a apropiat mai mult de mine, si a dat sa ma pupe, bine ca si eu vroiam, chiar de mai devreme dar imi era rusine, oarecum sa-i spun, si atunci ne-am sarutat si pana sa ne sarutam cand ma tinea in brate dusese oarecum mainile pe sani si mai mult ca mi a atins asa foarte usor si tandru:X hee hee si apoi intrase in camera cineva, dar nu ne-a prins si a spus sa mergem in bloc. Ne-am dus si ne-am sarutat, mi-a bagat mana pe sub plover ce aveam eu si mi-a pus mana pe sani.intr-un fel eram asa ca a pus mana si pe sani. dar imi si placea big grin ca mie in seara aia incepuse sa-mi placa si de el ca eu asa in general il consideram dragut raw:X. Si sa continui cand imi punea asa mana pe sani ma saruta in acelasi timp asa si pe gat :X, si era atat de dulcee felul cum ma saruta, si atat de tandru. Dar la un moment dat m-am simtit intr-un anume fel. ca ma intrebase daca vreau sa o facem, intelegeti voi, si i-am zis ca totusi e devreme ca sa imi incep viata sexuala de acum, si apoi m-a intrebat el deci esti virgina nu? si i-am spus ca da, si asa si este. Si mi-a spus ca nu ma obliga, doar daca vreau, si i-am spus ca nu. Si apoi mai m-a pupat o data si am intrat in casa. Si el de ex sta mai departe fata de unde locuiesc eu dar chestia e ca eu pot sa ma duc de mai multe ori pe la el ca mama vorbeste cu mama lui si eu cand ma duc la tara el sta chiar peste drum de mine. Si acum am numarul lui dar deocamdata nu pot vorbi cu el ca sal intreb daca in seara aceea de revelion ce s-a intamplat a fost mai mult ca bause putin si ca vroia sa ma sarute, sau ca a vrut mai mult sa se "distreze" adica sa se simta bine cu mine, sau cum a fost. Ca sa-mi explice si sa fie sincer pentru ca mie acum imi place de el sad:X si chiar mi-e dor de el. Dar deocamdata nu pot vorbi cu el pentru ca are calculatorul stricat deocamdata si acest baiat e pe abonament si nu mai are nici minute nici sms-uri, si trebuie sa le primeasca, si nu stiu, sper sa mai vorbeasca cu mine. Si precizez ca noi asa ne cunoastem asa de cand eram mici, dar de abia acum s-a intamplat ceva mai mult, decat prietenie sau chestii din astea. Nu stiu, voi ce spuneti? Si daca m-a sarutat atunci, si m-a sarutat si pe gat, inseamna ceva?

Răspuns Câştigător
| gigiro a răspuns:

Faptul ca l-ai refuzat, a fost un lucru foarte intelept. El a incercat, dar nu se stie daca te place cu adevarat.Acum,oricum ai mai multe sanse de reusita, sigur i-ai facut o foarte buna impresie.Nu ai ce sa faci, trebuie sa mai astepti putin. Daca ai fost tare la inceput, trebuie sa fii si in continuare.Simt ca el te va cauta cat de curand.

5 răspunsuri:
| iauru a răspuns:

In primul rand imi placce cum ti-ai petrecut revelu'(awesome). pai daca a incercat sa faca ceva cu tine sigur ii place de tine poate nu inca chiar asa de mult incat sa incepeti o relatie dar sigur ii place.trebuie sa-l intrebi daca vrea asta sau macar sa-i dai cumva de inteles ca tu ti-ai dori asta si o sa-ti dai seama dupa cum va reactiona daca vrea o relatie.successss

| bfvhjcv a răspuns:

Waw.geniala poveste ta de dragoste day dreaming:X:X.
eu nu cred ca a facut toate acele lucruri doar pentru "a se distra" cum zici tu.probabil e indragostit de tine.
daca nu poti vorbi cu el pe mess, il poti suna, ca ai zis ca ai numarul lui.sau si mai bine, ai zis ca te duci pe la el din cand in cand.il poti intreba atunci, sau il poti chema putin pana afara pentru a-l intreba.si daca esti norocoasa va spune:"nu am facut chestia asta doar pentru a ma distra cu tine, ci pentru ca imi placi, esti foarte draguta, si stii blushing...as vrea sa fiu cu tineblushing "si tu daca esti o fata desteapta ii vei spune"si eu vreau acelasi lucru". si daca esti si mai norocoasa, vei primi un sarut de la el day dreaming
sa dea domnu' sa fie cum zic eu laughing:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anonim

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa te duci la el si sal intrebi direct in fata cu parintii cu orcine big grin si la faza cu chestia care o vroia el ai facut foarte binewinking dar eu cred ca sigur ai place de tine ce naiba eu sunt baiat nu as face asta sa ma distrez; D

| frumusik4 explică:

Multumesc de rasp kiss as mai vrea cateva pareri daca se poate va rog