| ioana_9142 a întrebat:

Deci...azi dimineata am deschis messul si am primit un mesaj de la o prietena, care si ea il primise de la alt cineva si scria:
Atentie...ma numesc Cris siam 15 ani:daca nu trimiteti acest mesaj pana diseara o sa apar la ferestra voastra cu un cutit.
o fetita nu a trimis msgul si a murit si nu i
s-a mai gasit cadavrul.
mi-e frica... voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| mariutza a răspuns:

Nu se intampla nimic...stai linistia sunt doar mesaje stupide...si eu am primit o groaza de mesaje asemanatoare cu acestea si nu am patit nimic...deci culcate linistita :*

29 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ca e o prostie macabra a cuiva care n-o duce prea bine cu capul.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Ioana stai linistita.Cate mesaje am primit si eu si nu am patit nimic happyAstea sunt doar niste mesaje.Nu iti face nimeni nimicwinkingAsa ca stai linistita si nu iti bate capul cu astfel de prosti big grinwinking

nony
| nony a răspuns:

Te lamuresc eu imediat. Daca Cris are 15 ani. daca stai la parter, asta nu ajunge la geam.nici urcat pe scaunel laughing. offf doamne.in lcul tau asta seara dormeam intr-o camera fara ferestre.sa vedem al draq.la ce geam mai aprea... ii faceai asa in otica laughing

nony
| nony a răspuns:

Te lamuresc eu imediat ..Daca Cris are 15 ani..daca stai la parter,asta nu ajunge la geam..nici urcat pe scaunel laughing..offf doamne..in lcul tau asta seara dormeam intr-o camera fara ferestre..sa vedem al draq..la ce geam mai aprea...ii faceai asa in otica laughing

| lia a răspuns:

Si de unde stii tu ca fata a murit din cauza asta? Tu realizezi ca este pura fictiune? Parca este un film horror rolling on the floor
Ce cred eu? Eu cred ca se pilctiseste rau de tot lumea tongue

| lia a răspuns:

@Moneyandfame, ar fi si mai stupid sa mai fie cativa care sa creada ce a spus rolling on the floor

| hândel a răspuns:

Pufff, fir-ar sa fie! Acum trebuie sa trimit si eu mesajul asta unui prieten pana diseara, ca altfel apare Cris cu un cutit la fereastra mea de la etajul 6 la care stau. laughing Astea-s prostioare de copii.

daniela
| daniela a răspuns:

Eu nu prea cred in asa ceva desi de multe ori undeva intr-un coltisor de inimioara parca tot ma indoiesc

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Nu stiu...eu am primit ceva de genul: "Daca nu trimiti mesaju asta mai departe o sa bata cineva la usa ta sa iti dea un sac cu 1 milion Euro". Mi-e frica, nu stiu ce sa fac... Sa-l dau, sa nu-l dau?!

| BUBULINA a răspuns:

rolling on the floordomaneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee cat am rassssssssssssssssssssssssssssssssssssssss

| Parintele a răspuns:

Stai ma linistita, ce ai?! Astea sunt mesaje tampite si nu e nimic adevarat. Ai vazut tu ca a murit o fetita si nu i sa gasit cadavrul? astea sunt spamuri date de niste cretini. Si daca esti superstitioasa o sa crezi in ele.

| Jonsdottir a răspuns:

Daca te uiti mult pe geam cred ca o sa vin eu cu cutitul de plastic pe la spatele tau sa te omor rolling on the floor))

| Moneyandfame a răspuns:

Poate sa existe ceva mai stupid de atat? Pacat ca nu am primit si eu mesajul ala, abia asteptam sa vina un nosferatu pe nume Cris.Il jucam in picioare. Si revin cu intrebarea mea. Poate sa existe ceva mai stupid de atat?

| iceman a răspuns:

Cum sa crezi asemenea prostii? Cu un ochi rad cu celalalt plang cand vad asemenea intrebari.
iceman

| bibydraguta a răspuns:

Stai linistita si eu am mai primit din astea si n uam patit nimic

| bibydraguta a răspuns:

Stai linistita si eu am mai primit dinastea si n uam patit nimic

| EllitaBellita a răspuns:

Nu trebuie sa te sperii de la un MESS stupid, eu nici macar nu le trimit mai departe, iar faza cu fetita a carei cadavru nu s-a mai gasit e doar o minciuna. MESSU asta imi aminteste de porcaria aia cu moartea mamei la miezul noptii... ma rog pe ala l-am trimis big grin pentru. ca imi iubesc mama si daca nu -l dadeam mai departe ma simteam ca si cum as dori moartea mamei mele

| cribus a răspuns:

Tu chiar mai crezi in mos craciun?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ioana stau eu de paza la geamul tau.eu am 45, sunt mai mare decat cris, si am si cutit mai mare. l-am mai pris de cateva ori si a fugit da acum nu-mi mai scapa.sunt vanator de crisi.culcate linistita si daca bate in geam sau auzi zgomote afara nu deschide.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io's aia cu cutituldevil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, cu un cutit de plastic sa treaca de detectorul de metale de la geam tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, cu un cutit de plastic sa treaca de detectorul de metale de la geam tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prosatii nu a avut ce face si sa amuzat tu vezi-ti de treaba ignora nu fi paranoica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prosatii nu a avut ce face si sa amuzat tu veziti de treaba ignora nu fi paranoica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce copil tembel laughing bei sa nu te uiti prea mult la geam ca vin eu prin spate si te iau cu lama ca la CS rolling on the floorlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ioana... tu chiar ca incerci sa faci conversatie...cati ani ai? Pe ce lume traiesti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing Eu cred ca e cea mai buna gluma pe ziua de azi! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai mai mult de 10 ani... daca crezi in astfel de tampenii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intai spune-mi si mie cati ani ai incat crezi in asa ceva... da de fapt nu ma mira, ca si o prietena de-a mea a primit un mesaj de genu si l-a trimis si are 14 deci tie ce sa iti mai cer? nu il trimite ca nu ai nimic de pierdutwinking