| MzqT a întrebat:

Deci...Cand adaug sau sunt adaugat pe Messenger ii baga pe toti la adress book si nu ii pot vedea online..cateva contacte vechi s-au dus la adress book si nu le mai pot scoate...Dar am vazut ca pe yahoo mail vad toate contactele mele online.ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Sunt ceva probleme de la serverele yahoo. Daca incerci sa adaugi mai multe persoane, ca metoda anti spam, ajunge ori in agenda, ori nu te lasa sa adaugi.