| emi_8585 a întrebat:

Deci cand ajungi la un hotel in bulgaria ei vorbesc engleza? si daca da cam ce te intreaba la receptie? peste ceva timp plec in bulgaria si stiu engleza cat de cat dar nu foarte bine si as vrea sa ma descurc la receptie cand predau actele si imi dau cheile la camera pls ajutati-ma cel mai bun rasp prim funda

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Salut. Stai linistita. Toti stiu limba romana. Nu foarte bine, dar stiu. Nu ai nevoie de engleza la Bulgari. La receptie nu prea ai ce discuta. Depinde acum daca mergi cu bilet, sau cumperi acolo. Din acest punct de vedere nu vor fi probleme. Problema este alta. Sa nu mergeti, banuiesc ca nu mergi singura, noaptea. iar daca mergeti cu masina sa cautati loc de parcare la un hotel cu parcare pazita subterana. Altfel s-ar putea sa va intoarceti pe jos. Acolo, totul este splendid. Distractie placuta si timp frumos Pa

1 răspuns:
| Zenithf a răspuns:

Seful de la locul meu vechi de munca a fost in Bulgaria impreuna cu familia si le-a placut mult acolo. Iti urez si eu distractie faina si timp frumos.