| anonim_4396 a întrebat:

Deci CAUT ADMINA!
cerinte:-sa fe activa(pentru ca eu nu prea am timp sa intru pe pagina)
-sa nu schimbe poza de profil fara acordul meu
-sa nu faca publicitate altora
sa nu adauge alti admini EU SUNT ADMINA PRINCIPALA! EU AM CREAT PAGINA! cea/cel care vrea sa fie admin sa ma convinga ca poate!

3 răspunsuri:
| ahlrh a răspuns:

Stai-stai-stai... ai făcut o pagină de facebook, cred că de el e vorba, şi nu prea ai timp de ea. atunci de ce ai mai făcut-o? Oricine are un cont facebook poate crea o pagină inutilă pe care s-o administreze în mod abuziv, fără limite. Ce scop are pagina ta? - să postaţi statusuri şi poze ori caricaturi pe care le-am mai văzut?

Eu unul nu sunt interesat, dar trebuia să specifici pe cine reprezintă pagina/ce reprezintă pagina şi ce scop are.
Oricum, ţin să cred că data naşterii pe care o ai afişată pe pagină ta de profil (TPU) e falsă abţinându-mă să mai comentez ceva, cu toate că încerc să spun doar deranjamentul meu faţă de voi care creaţi pagini inutile în mod abuziv, care apoi să ne sâcâiţi pe noi să apăsăm pe vedeta aia de buton "Like".

O zi bună.

| Drunkk a răspuns:

Ce pagina? :-\

| PinkkRosee a răspuns:

Sunt de acord cu Ryke... De ce ai creat pagina daca n uai timp sa intri pe ea? App., si mai spui ca esti ADMINA PRINCIPALA... Pai cum esti principala daca sa zicem ca noul/noua admina este MULT mai activa ca tine? straight face.
Intrebarea asta mi se pare foarte stupida, fara logica...
Soo, Invata sa ai o logica in intrebarile pe care le pui pe TPU pentru ca sunt TARE confuzewinking.