| IlegalSmile a întrebat:

Deci.

Ce cod e pentru xat. atunci cand scriu ceva să`mi apară cu semnethinking Fundăă

4 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Simboluri? Dai pe google simboluri dai copy paste si gata. Sau daca te referi la semne gen: happy,:3..etc. trebuie sa intri pe pagina xatului oficial acolo unde are si doodle si de toate scrii la google xaturi si dai pe primul link si acolo apar.

| IlegalSmile explică (pentru AtateaConditii):

Nu mă refream la emoticoane. e un cod ceva cu '' /x'' nu stiu ce literă si cand scrii ceva. iti apare cu semne... %&^... ceva de genul happy.

| IlegalSmile explică (pentru IlegalSmile):

Refeream*

| AtateaConditii a răspuns (pentru IlegalSmile):

Deci simboluri sau ceva de genu: %#@^ asa apare cand injuri ceva si e acoperit poti seta asta la numele tau, dai clik pe el si scrie mai jos.